<- Powrót  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ... 15Dalej ->
Nazwa:Mirosław Węgłowski
E-Mail:rybitwa7wp.pl
Czas:31.01.2010, o 15:10 (UTC)
Wiadomość:Jestem Polakiem urodziłem się i mieszkam w Gdańsku, lecz mój Dziadek Kazimierz Węgłowski ojciec Stanisława urodził się pod koniec XIX w. w Korcu. Czy znajdzie się KTOŚ kto ma jakieś wiadomości odnośnie rodziny Węgłowskich z Korca?
Komentarz:Witam Pana....Mam babcie w Wałczu, która do 1973 r. mieszkała w Korcu. Na pewno coś wie o Pana rodzinie. Jeśli Pana to interesuje to mogę podać kontakt do babci.Pozdrawiam.

Nazwa:Basia
E-Mail:grockao2.pl
Czas:23.01.2010, o 20:28 (UTC)
Wiadomość:Jestem wnuczką Kseni Łagowskieiej.Mieszkała w Korcu z mężem i 3 dzieci Halinka,Mikołaj,Maria w okresi przedwojennym i na początku wojny.Bardzo chciałabym dowiedzieć sie więcej o zyciu moich dziadków.

Nazwa:Andrew
E-Mail:andrewkawkamsn.com
Czas:14.01.2010, o 05:19 (UTC)
Wiadomość:Pozdrawiam wszystkich Korca
zycze wiele dobra ,szczegolnie wiele dla wszystkich .ktorzy sa zaongazowani w utrzymaniu naszej wiary i tradycji polskiej
Andrew

Nazwa:Martyna Śm.
E-Mail:tina5936gmail.com
Czas:27.11.2009, o 17:02 (UTC)
Wiadomość:Serdeczne pozdrowienia z Nowego Targu dla ks.Proboszcza.

Nazwa:Tomasz Malewicz
E-Mail:tmlpoczta.fm
Czas:15.10.2009, o 12:55 (UTC)
Wiadomość:Serdecznie pozdrawiam mieszkańców Korca, moja rodzina mieszkała tam przez jakiś czas.