<- Powrót  1 ...  8  9  10  11  12  13 14  15 Dalej ->
Nazwa:Barbara
E-Mail:k.rochalaneostrada.pl
Czas:16.03.2008, o 20:33 (UTC)
Wiadomość:Szkoda że byli mieszkańcy Korca lub ich rodziny nie wpisuja sie na listę mieszkańców Korca przed 1939r. A jest tak strona . Barbara

Nazwa:Beata
E-Mail:bwalkowpoczta.fm
Czas:16.03.2008, o 16:44 (UTC)
Wiadomość:Dziękuję bardzo napewno skorzystam.
Moi przodkowie nosili nazwisko Walewacz - może obije się Wam o uszy takie nazwisko, to prosze dać znać. Pozdrawiam
Komentarz:Jeśli coś dowiem się odrazu dam Pani znać

Nazwa:Beata
E-Mail:bwalkowpoczta.fm
Czas:16.03.2008, o 16:11 (UTC)
Wiadomość:Witam serdecznie.
Bardzo się cieszę, ze trafiłam na tę stronę. Zupełnie niedawno dowiedziałam się, że mój pradziadek pochodził z Korca. Wprawdzie nie był Polakiem tylko Prawosławnym ?Ukraińcem, jednak i tak sercem jestem blisko Was i z pewnością wkrótce odwiedzę Korzec "śladami moich" przodków.
Komentarz:Witam.
Jak Pani będzie w Korcu to zapraszam odwiedzić kościół.
Serdzecznie pozdrawiam.

Nazwa:Ryszard
E-Mail:grel4o2.pl
Czas:16.02.2008, o 10:56 (UTC)
Wiadomość:Moi dziadkowie i rodzice mieszkali w Korcu. Obecnie wszycy już nie żyją. Ja urodziłem się już w PRL-u. Do Korca jeździłem kilkakrotnie. Najpierw jak kościół był czynny, później jak zrobili tam magazyn. Ostatni raz byłem już po remoncie kościoła. Doceniam ogrom pracy jaki włożyli parafianie w odbudowę tego kościola i częściową renowację polskiego cmentarza. Pozdrawiam wszystkich parafian i przyjaciół kościoła w Korcu. Życzę im dużo zdrowia, wielu sukcesów i wtrwałości. Mimo wszystko wiele radości w ich trudnym życiu.

Nazwa:Franek
E-Mail:Franc.5interia.pl
Czas:25.01.2008, o 20:24 (UTC)
Wiadomość:Miałem przyjemność być wraz żoną gościem parafii Sw.Antoniego w Korcu już dwukrotnie. Jesteśmy bardzo zbudowani gościnnością Księdza Proboszcza i życzliwością parafian a także pełni podziwu dla zapobiegliwości,wysiłków proboszcza i parafian w pracach remontowych kościoła i plebanii.Życzliwość i uczynność parafian jest warta podziwu i naśladowania.