1  2  3  4  5  6  7  8 ... 15Dalej ->
Nazwa:Dariusz
E-Mail:d.kanakop.pl
Czas:03.11.2019, o 18:43 (UTC)
Wiadomość:Odwiedziłem parafię w Korcu i skorzystałem z gościnności księdza Tomasza. Razem z nim pojechaliśmy do Frakopola, Ujścia i Dermanka oraz do miejsca gdzie kiedyś były Budki Ujściańskie, miejscowości moich przodków. Dziękuję za miłe przyjęcie i do zobaczenia.

Nazwa:Witek
E-Mail:tib.witgmail.com
Czas:27.08.2019, o 14:59 (UTC)
Wiadomość:Witam serdecznie
25 sierpnia 2019 odwiedziłem z przedstawicielami młodego pokolenia rodziny rodziny Bodusów
Ich babcia:Leontyna z domu Paszkowska oraz jej młodsza siostra a moja mama Genowefa urodziły się we Frankoplu w koreckim rejonie....

Użytkownik: parafiakorzec
parafiakorzec
Offline
Czas:03.07.2019, o 09:22 (UTC)
Wiadomość:Drodzy Goście, uaktywniamy się z działaniami na stronie i czekamy na Wasze wpisy/pytania/propozycje

Nazwa:witek
Czas:26.09.2012, o 22:18 (UTC)
Wiadomość:....proszę o info...kto jest obecnie Administratorem strony

Nazwa:Marzena
E-Mail:nautica_mo2.pl
Czas:04.08.2012, o 21:38 (UTC)
Wiadomość:Witam serdecznie. Zupełnie przez przypadek trafiłam na tę stronę, szukając informacji o moich przodkach. Jestem wnuczką Zosi Hładyszewskiej z domu Woźnicka. Babcia jest córką Konstantego Woźnickiego i Heleny Woźnickiej z domu Chodakowskiej. Zostali wywiezieni na Syberię, ale cała rodzina wróciła do Polski. Moja babci nadal żyje w miejscowości Grabinek koło Ostródy na Warmii. Ma już 85 lat:) Babcia od wywiezienia na Syberię nigdy już nie była w rodzinnych stronach. Chciałabym dowiedzieć się czy są moze jeszcze w Parafii jakieś dokumenty z tamtych lat, dotyczące rodziny Babci. A może odnajdą się jeszcze jacyś potomkowie Rodziny Woźnickich lub Chodakowskich. Mam nadzieję,że kiedyś odwiedzę rodzinne strony mojej Babci, która jest najcudowniejszą osobą pod słońcem:) Pozdrawiam gorąco i życzę dużo zdrowia i szczęsliwości wszystkim parafianom i Księdzu Proboszczowi.