<- Powrót  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 15Dalej ->
Nazwa:Marzena
E-Mail:nautica_mo2.pl
Czas:04.08.2012, o 21:38 (UTC)
Wiadomość:Witam serdecznie. Zupełnie przez przypadek trafiłam na tę stronę, szukając informacji o moich przodkach. Jestem wnuczką Zosi Hładyszewskiej z domu Woźnicka. Babcia jest córką Konstantego Woźnickiego i Heleny Woźnickiej z domu Chodakowskiej. Zostali wywiezieni na Syberię, ale cała rodzina wróciła do Polski. Moja babci nadal żyje w miejscowości Grabinek koło Ostródy na Warmii. Ma już 85 lat:) Babcia od wywiezienia na Syberię nigdy już nie była w rodzinnych stronach. Chciałabym dowiedzieć się czy są moze jeszcze w Parafii jakieś dokumenty z tamtych lat, dotyczące rodziny Babci. A może odnajdą się jeszcze jacyś potomkowie Rodziny Woźnickich lub Chodakowskich. Mam nadzieję,że kiedyś odwiedzę rodzinne strony mojej Babci, która jest najcudowniejszą osobą pod słońcem:) Pozdrawiam gorąco i życzę dużo zdrowia i szczęsliwości wszystkim parafianom i Księdzu Proboszczowi.

Nazwa:Zbigniew
E-Mail:mispelwp.pl
Czas:29.04.2012, o 14:04 (UTC)
Wiadomość:Poszukuję informacji o moich przodkach z Korca:Apolinarym Sałackim ,jego żonie Agnieszce z domu Chwała.

Nazwa:Jarek
E-Mail:jrsikorawp.pl
Czas:02.04.2012, o 22:13 (UTC)
Wiadomość:Pozdrawiam !

Nazwa:Joanna
E-Mail:aspi72poczta.onet.pl
Czas:04.08.2011, o 14:03 (UTC)
Wiadomość:Witam.
Niesamowita strona a w niej informacje dotyczące parafii św.Antoniego.Niezwykłe miejsce.Podziwiam wszystkich którzy przyczynili się do odbudowy tej parafii a w szczególności samych Korczan.Pozdrawiam i proszę o odzew osoby o nazwisku Romanowscy lub osoby z nimi spokrewnione,którzy zamieszkują Korzec lub jego okolice a także osoby które znają ich losy wojenne i powojenne.Bardzo ,bardzo proszę o informacje.Joanna z Legnicy.

Nazwa:andrew
E-Mail:andrewkawkamsn.com
Czas:21.05.2011, o 05:14 (UTC)
Wiadomość:15 Maja 2011 roku