<- Powrót  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 15Dalej ->
Nazwa:Zbigniew
E-Mail:mispelwp.pl
Czas:29.04.2012, o 14:04 (UTC)
Wiadomość:Poszukuję informacji o moich przodkach z Korca:Apolinarym Sałackim ,jego żonie Agnieszce z domu Chwała.

Nazwa:Jarek
E-Mail:jrsikorawp.pl
Czas:02.04.2012, o 22:13 (UTC)
Wiadomość:Pozdrawiam !

Nazwa:Joanna
E-Mail:aspi72poczta.onet.pl
Czas:04.08.2011, o 14:03 (UTC)
Wiadomość:Witam.
Niesamowita strona a w niej informacje dotyczące parafii św.Antoniego.Niezwykłe miejsce.Podziwiam wszystkich którzy przyczynili się do odbudowy tej parafii a w szczególności samych Korczan.Pozdrawiam i proszę o odzew osoby o nazwisku Romanowscy lub osoby z nimi spokrewnione,którzy zamieszkują Korzec lub jego okolice a także osoby które znają ich losy wojenne i powojenne.Bardzo ,bardzo proszę o informacje.Joanna z Legnicy.

Nazwa:andrew
E-Mail:andrewkawkamsn.com
Czas:21.05.2011, o 05:14 (UTC)
Wiadomość:15 Maja 2011 roku
w Toronto posadzono Dab Pamieci dla uczczenia pamieci
korczanina Majora
Antoniego Wiacka

Nazwa:Michał
Czas:18.05.2011, o 15:18 (UTC)
Wiadomość:Witam
poszukuję jakichkolwiek informacji na temat rodziny nazwiskiem ZIELONKA, która podobno mieszkała w Korcu. Byli to prawdopodobnie krewni Józefa Zielonki, urodzonego ok. roku 1920 w Burtynie koło Połonnego. Po II wojnie światowej miał on zamieszkać w Korcu. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje.
Michał Zielonka