<- Powrót  1 ...  8  9  10  11  12  13  14 15

Dalej->

Nazwa:Radek
E-Mail:radoslaw.dudekpoczta.lazarski.pl
Czas:28.12.2007, o 20:25 (UTC)
Wiadomość:Muszę przyznać, że do tej pory, wstyd przyznać, nie miałem pojęcia o tym miejscu, "małej Polsce" ale dzięki informacji od Administratora strony się to zmieniło. Gratuluję efektu i przekazuję wyrazy uznania i szacunku dla mieszkańców Korca za ogromny wkład pracy i wytrwałość.

Nazwa:Witek
E-Mail:ziolkowski_janowiecpro.onet.pl
Czas:17.12.2007, o 16:05 (UTC)
Wiadomość:W ciągu minionych pięciu lat, wielokrotnie przejeżdżałem przez Korzec do Frankopola. Do 10 grudnia br. nie maiałem świadomości, że mijam Polskę i jej nie zauważam... Wielki szacunek i uznanie dla X.Waldemara oraz życzliwych mu osób, za pielęgnowanie naszej wiary i polskości w tak trudnych warunkach.
Słowa uznania dla Administratora strony. Tak trzymać !
Komentarz:Serdzecznie dziękuję za słowa uznania.