<- Powrót  1  2  3  4  5  6  7  8 ... 15Dalej ->
Nazwa:Korzec
E-Mail:korenmaatgmail.com
Czas:08.07.2010, o 12:08 (UTC)
Wiadomość:waldemarze. podaj mi twoj adres emailowy prywatny. chcialbym do ciebie napisać.
Michał
Komentarz:Na ten moment Ksiądz ma problem z internetem. Prosił o wysłanie wiadomości na e-mail parafiakorzec@op.pl

Z poważaniem Administrator

Nazwa:Janusz Kamiński
E-Mail:janusz.kkaminskigmail.com
Czas:28.06.2010, o 20:36 (UTC)
Wiadomość:mój Stryj Walenty Kamiński był kierownikiem Szkoły we wsi Kobylja gm. Korzec. Stryj zginął zamordowany w Charkowie jako oficer rezerwy więziony wcześniej w Starobielsku. Czy są jeszcze jakieś szanse na odnalezienie jakiś śladów, pamiątek po Nim? Może jakieś zdjęcia szkolne z lat trzydziestych, może świadectwa z jego podpisem? Kto mógłby mi w tym pomóc?

Nazwa:Michał Korzec
E-Mail:korenmaatgmail.com
Czas:25.03.2010, o 16:01 (UTC)
Wiadomość:Nazywam się Michał Korzec i jestem pisarzem holenderskim mieszkającym w Warszawie. Można mnie znależć na Google. Mój telefon komórkowy to 00.48.519789797. zamierzam zwiedzić kościól św. Antoniego od tego poniedziałku i chciałbym się spotkać z księdzem proboszczem Waldemarem

Nazwa:Agnieszka
E-Mail:agkrzop.pl
Czas:07.02.2010, o 19:48 (UTC)
Wiadomość:Mój dziadek urodził się w 1881r.w Kamionce pow. Nowogród Wołyński ( taki zapis jest w dokumentach) Po wojnie I wojnie światowej jego dom został za kordonem. Szukam tej Kamionki, czy może chodzić o wieś, która była w parafii Korzec? Dziadek nazywał się Romuald Romański , syn Tomasza i Ewy z domu Marcinkowska. Pozdrawiam wszystkich "kresowian"
Komentarz:Witam Panią. Taka wioska istnieje i teraz, ale czy w.Kamionka była w parafii Korzec tego nie wiem....Pozdrawiam

Nazwa:-
Czas:31.01.2010, o 16:22 (UTC)
Wiadomość:Odnośnie mojego poprzedniego wpisu; Być może moja Rodzina mieszkała gdzieś w okolicach - natomiast Dziadek na pewno chrzczony był w Korcu.